sobota, 4 grudnia 2010

Czy podoba Wam się..

Czy podoba wam się teraz stardoll, moim zdaniem są teraz gorsze ciuchy jak np.z kolekcji ,,Ladies & Gentelmen"






Wiele się także zmieniło ..