Stardoll i ptania ^^
sobota, 4 grudnia 2010
Czy podoba Wam się..
Czy podoba wam się teraz stardoll, moim zdaniem są teraz gorsze ciuchy jak np.z kolekcji ,,Ladies & Gentelmen"
Wiele się także zmieniło ..
Co myślicie o tych dodatkach?
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)